Home 2% parama

Pagrindinis meniu

PDF Spausdinti El. paštas

Maloniai prašome prisidėti prie Lietuvos graikų draugijos "Patrida" veiklos, ją paremiant 2% nuo Jūsų jau sumokėto pajamų mokesčio neišleisdami nei vieno cento papildomai. Jūsų parama leis mums vykdyti dar atviresnę ir įdomesnę veiklą.

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, Jūs galite skirti paramai dalį (iki 2%) savo pajamų mokesčio sumos, kurią sumokėjote valstybei. Jums tai nieko nekainuos!

Prašymą gyventojas ar jo įgaliotas asmuo, gali pateikti elektroniniu būdu per EDS, tiesiogiai įteikti VMI darbuotojui ar išsiųsti paštu.

Formą patogiausia yra užpildyti internetu, naudojantis internetinio banko sistema. Prašymą reikia pateikti iki gegužės 1 d.

Tais atvejais, kai gyventojas privalo mokesčių administratoriui pateikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, prašymas nustatytu laiku turi būti pateikiamas kartu su ta deklaracija.


Kur gauti prašymo formą?

- Atsispausdinus ir užpildžius - FR0512 formą

- Parašykite mums el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ir mes Jums atsiųsime.

- Pildykite internete, per Elektroninio deklaravimo sistemą .


Kaip pildyti formą?

FORMOS PILDYMO PAVYZDYS

a) Jei pildysite atspausdintą formą, jums tereikės įrašyti asmeninius duomenis ir įrašyti Lietuvos graikų draugijos "Patrida" kodą 191912183, skiriamą paramos procentą iki 2% bei laikotarpį iki kurio bus pervedama parama.

Įrašykite informaciją, kurios reikalaujama prašymo formoje. Formą pildykite tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis. Nepamirškite pasirašyti lapo apačioje, bei prie parašo parašyti savo vardą ir pavardę!

b) Jei norite pateikti prašymą internetu, prisijunkite prie savo internetinio banko sistemos. Iš ten prisijunkite prie Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninio deklaravimo sistemos ir užpildykite FR0512 formą.

 

Jei turite klausimų, rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai mes mielai Jums padėsime.